BMW M2 може отримати ще одну хардкорну версію до завершення виробництва
Поточний BMW M2 покоління G87, можливо, ще не завершив свій розвиток із появою M2 CS. За даними джерела BimmerPost, яке роками відстежує плани BMW щодо майбутніх моделей, G87 має залишатися у виробництві до липня 2029 року, а до того часу до лінійки, як очікується, приєднається ще один варіант. Однак BMW офіційно не підтвердила ані його назву, ані технічні характеристики.
Ще один варіант G87
Користувач BimmerPost ynguldyn збирає інформацію з витоків усередині BMW у постійно оновлюваний огляд майбутніх модельних планів компанії. Він також ретельно наголошує, що ця інформація є неофіційною і що не кожна зазначена модель гарантовано дійде до виробництва.
В оновленні за серпень 2026 року він прямо зазначає, що з’явиться ще один варіант G87 M2. У тому ж огляді липень 2029 року вказано як дату завершення виробництва поточного M2.
Це важлива відмінність від твердження, що BMW вже підтвердила новий M2 CSL або ще один M2 CS. Вона цього не зробила. Наразі ми маємо лише натяк від інсайдерського джерела з переконливим послужним списком, що на шляху є ще одна версія.
M2 CS — нинішній флагман
В офіційній лінійці BMW M2 CS наразі є найдосконалішою версією M2. Його 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун із двома турбонагнітачами розвиває 390 кВт і 650 Нм, а восьмиступенева трансмісія M Steptronic передає всю цю потужність на задні колеса.
M2 CS прискорюється від 0 до 100 км/год за 3,8 секунди та досягає електронно обмеженої максимальної швидкості 302 км/год. BMW зменшила масу приблизно на 30 кг порівняно зі стандартним M2, частково завдяки використанню армованого вуглецевим волокном пластику для окремих елементів кузова та інтер’єру.
На момент запуску модель коштувала €115,000 у Німеччині. Її офіційна комбінована витрата пального за циклом WLTP становить 10,0 л/100 км, а викиди CO2 — 226 г/км.
CS також підтвердив свій темп на треку, пройшовши коло Nürburgring Nordschleife за 7 хвилин 25,5 секунди.
Тому будь-яка наступна спеціальна версія мала б запропонувати більше, ніж скромне збільшення потужності.
Повний привід дає BMW ще один варіант
У 2026 році BMW уперше додала повний привід M xDrive до стандартного M2. Його 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун розвиває 353 кВт, а потужність розподіляється між передньою та задньою осями залежно від доступного зчеплення. Active M Differential і надалі керує розподілом крутного моменту між задніми колесами.
Очікується, що M2 M xDrive вийде на європейський ринок наприкінці літа 2026 року. У Німеччині він коштує €81,300, тоді як офіційна витрата пального за WLTP становить близько 10,4 л/100 км залежно від конфігурації.
Поява повного приводу робить спекуляції щодо майбутнього M2 особливо цікавими. У технічному плані BMW могла б поєднати двигун CS потужністю 390 кВт із системою M xDrive, щоб забезпечити значно сильніше прискорення з місця. Однак наразі немає надійних доказів того, що BMW розробляє саме таку модель.
CSL пішов би зовсім іншим шляхом
Інша можливість — M2 CSL. Такий автомобіль природніше відповідав би традиційній філософії CSL BMW, якби основна увага приділялася зменшенню маси, поліпшенню аеродинаміки та загостренню трекових характеристик, а не простому додаванню потужності.
Поточний M2 CS уже приблизно на 30 кг легший за стандартний M2. Радикальніша версія могла б позбутися ще частини комфортного оснащення, ширше використовувати композитні матеріали та отримати агресивніші налаштування підвіски й аеродинаміки.
Наразі це також залишається спекуляцією. Початкова інформація BimmerPost не ідентифікує наступний варіант G87 як CSL.
До заяв про спеціальну версію з механічною коробкою передач слід ставитися з такою самою обережністю. Поточний задньопривідний M2 усе ще доступний із шестиступеневою механічною коробкою передач, але підтвердженої інформації про трансмісію, заплановану для будь-якої майбутньої спеціальної моделі, немає.
G87 може завершити свою кар’єру на дуже особливій ноті
Позиція M2 у модельному ряду BMW упродовж наступних кількох років ставатиме дедалі цікавішою. Він зберігає класичний рядний шестициліндровий двигун і все ще доступний як із механічною коробкою передач, так і із заднім приводом, навіть попри те, що BMW M загалом рухається до електрифікації.
Якщо дата завершення виробництва в липні 2029 року, наведена BimmerPost, виявиться точною, BMW іще має достатньо часу для розробки однієї фінальної спеціальної версії G87.
Її значення може виходити далеко за межі звичайного оновлення моделі. Якщо новий варіант збереже шестициліндровий двигун, зосередившись на низькій масі та керованості, він може стати одним з останніх компактних автомобілів BMW M, побудованих за такою традиційною формулою.
Однак наразі факти та припущення мають залишатися чітко розділеними: інсайдер BimmerPost повідомляє про ще один варіант G87 M2, але BMW не підтвердила назву M2 CSL, повний привід, потужність або трансмісію.
Інформація про майбутню модель походить від давнього інсайдерського джерела BimmerPost, тоді як підтверджені технічні характеристики M2 CS і M2 M xDrive взяті з офіційних матеріалів BMW.
Ще один варіант G87
Користувач BimmerPost ynguldyn збирає інформацію з витоків усередині BMW у постійно оновлюваний огляд майбутніх модельних планів компанії. Він також ретельно наголошує, що ця інформація є неофіційною і що не кожна зазначена модель гарантовано дійде до виробництва.
В оновленні за серпень 2026 року він прямо зазначає, що з’явиться ще один варіант G87 M2. У тому ж огляді липень 2029 року вказано як дату завершення виробництва поточного M2.
Це важлива відмінність від твердження, що BMW вже підтвердила новий M2 CSL або ще один M2 CS. Вона цього не зробила. Наразі ми маємо лише натяк від інсайдерського джерела з переконливим послужним списком, що на шляху є ще одна версія.
M2 CS — нинішній флагман
В офіційній лінійці BMW M2 CS наразі є найдосконалішою версією M2. Його 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун із двома турбонагнітачами розвиває 390 кВт і 650 Нм, а восьмиступенева трансмісія M Steptronic передає всю цю потужність на задні колеса.
M2 CS прискорюється від 0 до 100 км/год за 3,8 секунди та досягає електронно обмеженої максимальної швидкості 302 км/год. BMW зменшила масу приблизно на 30 кг порівняно зі стандартним M2, частково завдяки використанню армованого вуглецевим волокном пластику для окремих елементів кузова та інтер’єру.
На момент запуску модель коштувала €115,000 у Німеччині. Її офіційна комбінована витрата пального за циклом WLTP становить 10,0 л/100 км, а викиди CO2 — 226 г/км.
CS також підтвердив свій темп на треку, пройшовши коло Nürburgring Nordschleife за 7 хвилин 25,5 секунди.
Тому будь-яка наступна спеціальна версія мала б запропонувати більше, ніж скромне збільшення потужності.
Повний привід дає BMW ще один варіант
У 2026 році BMW уперше додала повний привід M xDrive до стандартного M2. Його 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун розвиває 353 кВт, а потужність розподіляється між передньою та задньою осями залежно від доступного зчеплення. Active M Differential і надалі керує розподілом крутного моменту між задніми колесами.
Очікується, що M2 M xDrive вийде на європейський ринок наприкінці літа 2026 року. У Німеччині він коштує €81,300, тоді як офіційна витрата пального за WLTP становить близько 10,4 л/100 км залежно від конфігурації.
Поява повного приводу робить спекуляції щодо майбутнього M2 особливо цікавими. У технічному плані BMW могла б поєднати двигун CS потужністю 390 кВт із системою M xDrive, щоб забезпечити значно сильніше прискорення з місця. Однак наразі немає надійних доказів того, що BMW розробляє саме таку модель.
CSL пішов би зовсім іншим шляхом
Інша можливість — M2 CSL. Такий автомобіль природніше відповідав би традиційній філософії CSL BMW, якби основна увага приділялася зменшенню маси, поліпшенню аеродинаміки та загостренню трекових характеристик, а не простому додаванню потужності.
Поточний M2 CS уже приблизно на 30 кг легший за стандартний M2. Радикальніша версія могла б позбутися ще частини комфортного оснащення, ширше використовувати композитні матеріали та отримати агресивніші налаштування підвіски й аеродинаміки.
Наразі це також залишається спекуляцією. Початкова інформація BimmerPost не ідентифікує наступний варіант G87 як CSL.
До заяв про спеціальну версію з механічною коробкою передач слід ставитися з такою самою обережністю. Поточний задньопривідний M2 усе ще доступний із шестиступеневою механічною коробкою передач, але підтвердженої інформації про трансмісію, заплановану для будь-якої майбутньої спеціальної моделі, немає.
G87 може завершити свою кар’єру на дуже особливій ноті
Позиція M2 у модельному ряду BMW упродовж наступних кількох років ставатиме дедалі цікавішою. Він зберігає класичний рядний шестициліндровий двигун і все ще доступний як із механічною коробкою передач, так і із заднім приводом, навіть попри те, що BMW M загалом рухається до електрифікації.
Якщо дата завершення виробництва в липні 2029 року, наведена BimmerPost, виявиться точною, BMW іще має достатньо часу для розробки однієї фінальної спеціальної версії G87.
Її значення може виходити далеко за межі звичайного оновлення моделі. Якщо новий варіант збереже шестициліндровий двигун, зосередившись на низькій масі та керованості, він може стати одним з останніх компактних автомобілів BMW M, побудованих за такою традиційною формулою.
Однак наразі факти та припущення мають залишатися чітко розділеними: інсайдер BimmerPost повідомляє про ще один варіант G87 M2, але BMW не підтвердила назву M2 CSL, повний привід, потужність або трансмісію.
Інформація про майбутню модель походить від давнього інсайдерського джерела BimmerPost, тоді як підтверджені технічні характеристики M2 CS і M2 M xDrive взяті з офіційних матеріалів BMW.